JFL 2019 Results


Sunday, November 10, 2019 @ 3:15pm
Final
Kelemer Brothers (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 5
The Red Carpet (Fifth and Sixth Grade Western Division) 4
 
Sunday, November 10, 2019 @ 3:15pm
Final
Remax (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 9
KBEH (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 8
 
Sunday, November 10, 2019 @ 3:15pm
Final
White Glove Food Service (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 10
Afrah Financial (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 3
 
Sunday, November 10, 2019 @ 3:15pm
Final
MD Family Dental Care (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 6
DC Dental (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 8
 
Sunday, November 10, 2019 @ 3:15pm
Final
Neddy Entertainment (Fifth and Sixth Grade Western Division) 11
Wolf Cuts (Fifth and Sixth Grade Western Division) 6
 
Sunday, November 10, 2019 @ 3:15pm
Final
Harris Automotive (Fifth and Sixth Grade Western Division) 4
Camp Yedidim (Fifth and Sixth Grade Western Division) 6
 
Sunday, November 10, 2019 @ 3:15pm
Final
The Denture Doctor (Fifth and Sixth Grade Western Division) 4
Candy Store (Fifth and Sixth Grade Western Division) 5
 
Sunday, November 10, 2019 @ 3:15pm
Final
Torah Youth Association (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 3
East Insurance Group (Seventh and Eighth Grade Western Division) 6
 
Sunday, November 10, 2019 @ 3:15pm
Final
Remed Services (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 10
Camp Yedidim (Seventh and Eighth Grade Western Division) 8
 
Sunday, November 10, 2019 @ 3:15pm
Final
Honest Abe Plumbing (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 4
PL Consulting (Seventh and Eighth Grade Western Division) 10
 
Sunday, November 10, 2019 @ 3:15pm
Final
Rentals of Distinction (Seventh and Eighth Grade Western Division) 5
Luxenburg Bronfin (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 12
 
Sunday, November 10, 2019 @ 3:15pm
Final
Sage Custom Homes LLC (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 2
Zahlco (Seventh and Eighth Grade Western Division) 3
 
Sunday, November 10, 2019 @ 3:15pm
Final
Northwest Refuse (Seventh and Eighth Grade Western Division) 9
Elman Retina Group (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 12
 
Sunday, November 10, 2019 @ 1:50pm
Final
Camp Yedidim (Third and Fourth Grade Eastern Division) 6
East Insurance Group (Third and Fourth Grade Western Division) 1
 
Sunday, November 10, 2019 @ 1:50pm
Final
Price Busters (Third and Fourth Grade Eastern Division) 9
Billing Maryland (Third and Fourth Grade Eastern Division) 5
 
Sunday, November 10, 2019 @ 1:50pm
Final
Y and L Landscaping (Third and Fourth Grade Eastern Division) 0
Bk Receivers (Third and Fourth Grade Eastern Division) 1
 
Sunday, November 10, 2019 @ 1:50pm
Final
My Goods (Third and Fourth Grade Eastern Division) 5
Big Al (Third and Fourth Grade Eastern Division) 8
 
Sunday, November 10, 2019 @ 1:50pm
Final
Nina Elman Interiors (Third and Fourth Grade Western Division) 4
Atlantic Mechanical (Third and Fourth Grade Western Division) 5
 
Sunday, November 10, 2019 @ 1:50pm
Final
Flamm Insurance (Third and Fourth Grade Western Division) 10
Joseph Greenwald & Laake (Third and Fourth Grade Western Division) 3
 
Sunday, November 10, 2019 @ 1:50pm
Final
Honest Abe Plumbing (Third and Fourth Grade Western Division) 10
Apex (Third and Fourth Grade Western Division) 5
 
Sunday, November 3, 2019 @ 3:15pm
Final
KBEH (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 7
MD Family Dental Care (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 6
 
Sunday, November 3, 2019 @ 3:15pm
Final
Zahlco (Seventh and Eighth Grade Western Division) 7
Luxenburg Bronfin (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 10
 
Sunday, November 3, 2019 @ 3:15pm
Final
The Red Carpet (Fifth and Sixth Grade Western Division) 2
Neddy Entertainment (Fifth and Sixth Grade Western Division) 7
 
Sunday, November 3, 2019 @ 3:15pm
Final
Candy Store (Fifth and Sixth Grade Western Division) 2
Harris Automotive (Fifth and Sixth Grade Western Division) 3
 
Sunday, November 3, 2019 @ 3:15pm
Final
Camp Yedidim (Fifth and Sixth Grade Western Division) 6
The Denture Doctor (Fifth and Sixth Grade Western Division) 7
 
Sunday, November 3, 2019 @ 3:15pm
Final
Wolf Cuts (Fifth and Sixth Grade Western Division) 3
Afrah Financial (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 4
 
Sunday, November 3, 2019 @ 3:15pm
Final
Sage Custom Homes LLC (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 1
Honest Abe Plumbing (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 0
 
Sunday, November 3, 2019 @ 3:15pm
Final
Kelemer Brothers (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 6
White Glove Food Service (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 7
 
Sunday, November 3, 2019 @ 3:15pm
Final
Torah Youth Association (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 10
Northwest Refuse (Seventh and Eighth Grade Western Division) 7
 
Sunday, November 3, 2019 @ 3:15pm
Final
Camp Yedidim (Seventh and Eighth Grade Western Division) 6
Rentals of Distinction (Seventh and Eighth Grade Western Division) 3
 
Sunday, November 3, 2019 @ 3:15pm
Final
DC Dental (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 7
Remax (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 6
 
Sunday, November 3, 2019 @ 3:15pm
Final
East Insurance Group (Seventh and Eighth Grade Western Division) 7
PL Consulting (Seventh and Eighth Grade Western Division) 4
 
Sunday, November 3, 2019 @ 3:15pm
Final
Elman Retina Group (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 6
Remed Services (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 10
 
Sunday, November 3, 2019 @ 1:50pm
Final
Billing Maryland (Third and Fourth Grade Eastern Division) 4
My Goods (Third and Fourth Grade Eastern Division) 5
 
Sunday, November 3, 2019 @ 1:50pm
Final
Camp Yedidim (Third and Fourth Grade Eastern Division) 8
Y and L Landscaping (Third and Fourth Grade Eastern Division) 3
 
Sunday, November 3, 2019 @ 1:50pm
Final
East Insurance Group (Third and Fourth Grade Western Division) 2
Nina Elman Interiors (Third and Fourth Grade Western Division) 9
 
Sunday, November 3, 2019 @ 1:50pm
Final
Big Al (Third and Fourth Grade Eastern Division) 7
Price Busters (Third and Fourth Grade Eastern Division) 5
 
Sunday, November 3, 2019 @ 1:50pm
Final
Apex (Third and Fourth Grade Western Division) 4
Flamm Insurance (Third and Fourth Grade Western Division) 6
 
Sunday, November 3, 2019 @ 1:50pm
Final
Atlantic Mechanical (Third and Fourth Grade Western Division) 6
Bk Receivers (Third and Fourth Grade Eastern Division) 2
 
Sunday, November 3, 2019 @ 1:50pm
Final
Joseph Greenwald & Laake (Third and Fourth Grade Western Division) 4
Honest Abe Plumbing (Third and Fourth Grade Western Division) 8
 
Sunday, October 6, 2019 @ 3:15pm
Final
Harris Automotive (Fifth and Sixth Grade Western Division) 8
Remax (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 4
 
Sunday, October 6, 2019 @ 3:15pm
Final
Camp Yedidim (Fifth and Sixth Grade Western Division) 9
The Red Carpet (Fifth and Sixth Grade Western Division) 3
 
Sunday, October 6, 2019 @ 3:15pm
Final
KBEH (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 3
Kelemer Brothers (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 5
 
Sunday, October 6, 2019 @ 3:15pm
Final
Neddy Entertainment (Fifth and Sixth Grade Western Division) 9
The Denture Doctor (Fifth and Sixth Grade Western Division) 3
 
Sunday, October 6, 2019 @ 3:15pm
Final
Candy Store (Fifth and Sixth Grade Western Division) 11
Wolf Cuts (Fifth and Sixth Grade Western Division) 6
 
Sunday, October 6, 2019 @ 3:15pm
Final
White Glove Food Service (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 6
MD Family Dental Care (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 7
 
Sunday, October 6, 2019 @ 3:15pm
Final
DC Dental (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 14
Afrah Financial (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 3
 
Sunday, October 6, 2019 @ 3:15pm
Final
Camp Yedidim (Seventh and Eighth Grade Western Division) 7
Zahlco (Seventh and Eighth Grade Western Division) 4
 
Sunday, October 6, 2019 @ 3:15pm
Final
Torah Youth Association (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 5
Sage Custom Homes LLC (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 3
 
Sunday, October 6, 2019 @ 3:15pm
Final
Remed Services (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 10
Luxenburg Bronfin (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 4
 
Sunday, October 6, 2019 @ 3:15pm
Final
Rentals of Distinction (Seventh and Eighth Grade Western Division) 3
East Insurance Group (Seventh and Eighth Grade Western Division) 10
 
Sunday, October 6, 2019 @ 3:15pm
Final
Elman Retina Group (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 12
Honest Abe Plumbing (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 4
 
Sunday, October 6, 2019 @ 3:15pm
Final
PL Consulting (Seventh and Eighth Grade Western Division) 9
Northwest Refuse (Seventh and Eighth Grade Western Division) 8
 
Sunday, October 6, 2019 @ 1:50pm
Final
Y and L Landscaping (Third and Fourth Grade Eastern Division) 5
My Goods (Third and Fourth Grade Eastern Division) 4
 
Sunday, October 6, 2019 @ 1:50pm
Final
Nina Elman Interiors (Third and Fourth Grade Western Division) 9
Honest Abe Plumbing (Third and Fourth Grade Western Division) 3
 
Sunday, October 6, 2019 @ 1:50pm
Final
Big Al (Third and Fourth Grade Eastern Division) 3
Bk Receivers (Third and Fourth Grade Eastern Division) 7
 
Sunday, October 6, 2019 @ 1:50pm
Final
Billing Maryland (Third and Fourth Grade Eastern Division) 5
Camp Yedidim (Third and Fourth Grade Eastern Division) 6
 
Sunday, October 6, 2019 @ 1:50pm
Final
Flamm Insurance (Third and Fourth Grade Western Division) 14
Price Busters (Third and Fourth Grade Eastern Division) 3
 
Sunday, October 6, 2019 @ 1:50pm
Final
Joseph Greenwald & Laake (Third and Fourth Grade Western Division) 3
East Insurance Group (Third and Fourth Grade Western Division) 4
 
Sunday, October 6, 2019 @ 1:50pm
Final
Apex (Third and Fourth Grade Western Division) 7
Atlantic Mechanical (Third and Fourth Grade Western Division) 3
 
Sunday, September 22, 2019 @ 3:15pm
Final
Luxenburg Bronfin (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 5
Torah Youth Association (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 4
 
Sunday, September 22, 2019 @ 3:15pm
Final
Northwest Refuse (Seventh and Eighth Grade Western Division) 5
Zahlco (Seventh and Eighth Grade Western Division) 10
 
Sunday, September 22, 2019 @ 3:15pm
Final
Camp Yedidim (Seventh and Eighth Grade Western Division) 8
PL Consulting (Seventh and Eighth Grade Western Division) 6
 
Sunday, September 22, 2019 @ 3:15pm
Final
Honest Abe Plumbing (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 5
Remed Services (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 15
 
Sunday, September 22, 2019 @ 3:15pm
Final
Sage Custom Homes LLC (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 11
Rentals of Distinction (Seventh and Eighth Grade Western Division) 6
 
Sunday, September 22, 2019 @ 3:15pm
Final
East Insurance Group (Seventh and Eighth Grade Western Division) 5
Elman Retina Group (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 7
 
Sunday, September 22, 2019 @ 3:15pm
Final
Wolf Cuts (Fifth and Sixth Grade Western Division) 6
The Denture Doctor (Fifth and Sixth Grade Western Division) 8
 
Sunday, September 22, 2019 @ 3:15pm
Final
White Glove Food Service (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 12
Harris Automotive (Fifth and Sixth Grade Western Division) 6
 
Sunday, September 22, 2019 @ 3:15pm
Final
Neddy Entertainment (Fifth and Sixth Grade Western Division) 5
Candy Store (Fifth and Sixth Grade Western Division) 8
 
Sunday, September 22, 2019 @ 3:15pm
Final
Afrah Financial (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 5
MD Family Dental Care (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 6
 
Sunday, September 22, 2019 @ 3:15pm
Final
The Red Carpet (Fifth and Sixth Grade Western Division) 5
DC Dental (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 8
 
Sunday, September 22, 2019 @ 3:15pm
Final
Kelemer Brothers (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 9
Remax (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 1
 
Sunday, September 22, 2019 @ 3:15pm
Final
Camp Yedidim (Fifth and Sixth Grade Western Division) 8
KBEH (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 0
 
Sunday, September 22, 2019 @ 1:50pm
Final
AEG Remodeling (First and Second Grade) 6
Camp Yedidim (First and Second Grade) 3
 
Sunday, September 22, 2019 @ 1:50pm
Final
Bk Receivers (Third and Fourth Grade Eastern Division) 7
My Goods (Third and Fourth Grade Eastern Division) 1
 
Sunday, September 22, 2019 @ 1:50pm
Final
Nina Elman Interiors (Third and Fourth Grade Western Division) 7
Apex (Third and Fourth Grade Western Division) 5
 
Sunday, September 22, 2019 @ 1:50pm
Final
Camp Yedidim (Third and Fourth Grade Eastern Division) 3
Price Busters (Third and Fourth Grade Eastern Division) 2
 
Sunday, September 22, 2019 @ 1:50pm
Final
Y and L Landscaping (Third and Fourth Grade Eastern Division) 3
Flamm Insurance (Third and Fourth Grade Western Division) 10
 
Sunday, September 22, 2019 @ 1:50pm
Final
East Insurance Group (Third and Fourth Grade Western Division) 4
Big Al (Third and Fourth Grade Eastern Division) 11
 
Sunday, September 22, 2019 @ 1:50pm
Final
Atlantic Mechanical (Third and Fourth Grade Western Division) 5
Honest Abe Plumbing (Third and Fourth Grade Western Division) 2
 
Sunday, September 22, 2019 @ 1:50pm
Final
Joseph Greenwald & Laake (Third and Fourth Grade Western Division) 10
Billing Maryland (Third and Fourth Grade Eastern Division) 1
 
Sunday, September 15, 2019 @ 1:50pm
Final
All State (First and Second Grade) 5
AEG Remodeling (First and Second Grade) 7
 
Sunday, September 15, 2019 @ 3:15am
Final
KBEH (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 5
White Glove Food Service (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 13
 
Sunday, September 15, 2019 @ 3:15am
Final
Kelemer Brothers (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 14
DC Dental (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 6
 
Sunday, September 15, 2019 @ 3:15am
Final
Harris Automotive (Fifth and Sixth Grade Western Division) 9
Wolf Cuts (Fifth and Sixth Grade Western Division) 1
 
Sunday, September 15, 2019 @ 3:15am
Final
Torah Youth Association (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 9
Honest Abe Plumbing (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 7
 
Sunday, September 15, 2019 @ 3:15am
Final
MD Family Dental Care (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 8
The Denture Doctor (Fifth and Sixth Grade Western Division) 9
 
Sunday, September 15, 2019 @ 3:15am
Final
The Red Carpet (Fifth and Sixth Grade Western Division) 1
Candy Store (Fifth and Sixth Grade Western Division) 5
 
Sunday, September 15, 2019 @ 3:15am
Final
Sage Custom Homes LLC (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 4
Remed Services (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 8
 
Sunday, September 15, 2019 @ 3:15am
Final
Luxenburg Bronfin (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 8
Elman Retina Group (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 9
 
Sunday, September 15, 2019 @ 3:15am
Final
East Insurance Group (Seventh and Eighth Grade Western Division) 3
Camp Yedidim (Seventh and Eighth Grade Western Division) 1
 
Sunday, September 15, 2019 @ 3:15am
Final
PL Consulting (Seventh and Eighth Grade Western Division) 10
Zahlco (Seventh and Eighth Grade Western Division) 7
 
Sunday, September 15, 2019 @ 3:15am
Final
Camp Yedidim (Fifth and Sixth Grade Western Division) 8
Neddy Entertainment (Fifth and Sixth Grade Western Division) 4
 
Sunday, September 15, 2019 @ 3:15am
Final
Remax (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 7
Afrah Financial (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 9
 
Sunday, September 15, 2019 @ 3:15am
Final
Northwest Refuse (Seventh and Eighth Grade Western Division) 8
Rentals of Distinction (Seventh and Eighth Grade Western Division) 4
 
Sunday, September 15, 2019 @ 1:50am
Final
Flamm Insurance (Third and Fourth Grade Western Division) 2
Atlantic Mechanical (Third and Fourth Grade Western Division) 10
 
Sunday, September 15, 2019 @ 1:50am
Final
Price Busters (Third and Fourth Grade Eastern Division) 4
Bk Receivers (Third and Fourth Grade Eastern Division) 6
 
Sunday, September 15, 2019 @ 1:50am
Final
Billing Maryland (Third and Fourth Grade Eastern Division) 2
Y and L Landscaping (Third and Fourth Grade Eastern Division) 8
 
Sunday, September 15, 2019 @ 1:50am
Final
Joseph Greenwald & Laake (Third and Fourth Grade Western Division) 2
Nina Elman Interiors (Third and Fourth Grade Western Division) 3
 
Sunday, September 15, 2019 @ 1:50am
Final
My Goods (Third and Fourth Grade Eastern Division) 8
Honest Abe Plumbing (Third and Fourth Grade Western Division) 4
 
Sunday, September 15, 2019 @ 1:50am
Final
East Insurance Group (Third and Fourth Grade Western Division) 1
Apex (Third and Fourth Grade Western Division) 7
 
Sunday, September 15, 2019 @ 1:50am
Final
Camp Yedidim (Third and Fourth Grade Eastern Division) 6
Big Al (Third and Fourth Grade Eastern Division) 5
 
Sunday, September 8, 2019 @ 1:50pm
Final
Market Maven (First and Second Grade) 1
AEG Remodeling (First and Second Grade) 6
 
Sunday, September 8, 2019 @ 3:15am
Final
Camp Yedidim (Seventh and Eighth Grade Western Division) 4
Northwest Refuse (Seventh and Eighth Grade Western Division) 7
 
Sunday, September 8, 2019 @ 3:15am
Final
Honest Abe Plumbing (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 4
Luxenburg Bronfin (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 8
 
Sunday, September 8, 2019 @ 3:15am
Final
Wolf Cuts (Fifth and Sixth Grade Western Division) 11
The Red Carpet (Fifth and Sixth Grade Western Division) 4
 
Sunday, September 8, 2019 @ 3:15am
Final
The Denture Doctor (Fifth and Sixth Grade Western Division) 10
Harris Automotive (Fifth and Sixth Grade Western Division) 11
 
Sunday, September 8, 2019 @ 3:15am
Final
White Glove Food Service (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 10
Neddy Entertainment (Fifth and Sixth Grade Western Division) 6
 
Sunday, September 8, 2019 @ 3:15am
Final
Remed Services (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 13
Torah Youth Association (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 2
 
Sunday, September 8, 2019 @ 3:15am
Final
Candy Store (Fifth and Sixth Grade Western Division) 8
Camp Yedidim (Fifth and Sixth Grade Western Division) 7
 
Sunday, September 8, 2019 @ 3:15am
Final
MD Family Dental Care (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 1
Remax (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 7
 
Sunday, September 8, 2019 @ 3:15am
Final
Elman Retina Group (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 8
Sage Custom Homes LLC (Seventh and Eighth Grade Eastern Division) 4
 
Sunday, September 8, 2019 @ 3:15am
Final
Zahlco (Seventh and Eighth Grade Western Division) 9
East Insurance Group (Seventh and Eighth Grade Western Division) 2
 
Sunday, September 8, 2019 @ 3:15am
Final
DC Dental (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 6
KBEH (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 5
 
Sunday, September 8, 2019 @ 3:15am
Final
Afrah Financial (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 4
Kelemer Brothers (Fifth and Sixth Grade Eastern Division) 5
 
Sunday, September 8, 2019 @ 3:15am
Final
Rentals of Distinction (Seventh and Eighth Grade Western Division) 0
PL Consulting (Seventh and Eighth Grade Western Division) 9
 
Sunday, September 8, 2019 @ 1:50am
Final
Y and L Landscaping (Third and Fourth Grade Eastern Division) 4
Nina Elman Interiors (Third and Fourth Grade Western Division) 9
 
Sunday, September 8, 2019 @ 1:50am
Final
Bk Receivers (Third and Fourth Grade Eastern Division) 6
Camp Yedidim (Third and Fourth Grade Eastern Division) 2
 
Sunday, September 8, 2019 @ 1:50am
Final
Big Al (Third and Fourth Grade Eastern Division) 6
Billing Maryland (Third and Fourth Grade Eastern Division) 0
 
Sunday, September 8, 2019 @ 1:50am
Final
My Goods (Third and Fourth Grade Eastern Division) 5
Price Busters (Third and Fourth Grade Eastern Division) 6
 
Sunday, September 8, 2019 @ 1:50am
Final
Apex (Third and Fourth Grade Western Division) 6
Joseph Greenwald & Laake (Third and Fourth Grade Western Division) 4
 
Sunday, September 8, 2019 @ 1:50am
Final
Atlantic Mechanical (Third and Fourth Grade Western Division) 7
East Insurance Group (Third and Fourth Grade Western Division) 3
 
Sunday, September 8, 2019 @ 1:50am
Final
Honest Abe Plumbing (Third and Fourth Grade Western Division) 6
Flamm Insurance (Third and Fourth Grade Western Division) 7